banner

Švp- Bojnice 4.A, 4.D, 4.E

4. deň v Švp- pokračovanie

4. deň v Švp

Slnečný predposledný deň pobytu v ŠvP Bojnice sa niesol v znamení objavovania našej histórie. Navštívili sme Múzeum pravekej dediny, v tvorivých dielňach vytvorili pravekého neandertálca .Využili sme krásne počasie na veľa pohybových hier a večer sme zavŕšili rozlúčkovou diskotékou.

3.deň v Švp

Dnes sme navštívili Bojnický zámok. Deti nakúpili domov suveníry. Počasie nám prialo a poobede sme videli pútavé vystúpenie sokoliarov, na ktoré budú deti rady spomínať. Večerný program bude opäť plný zábavy a hokeja.

2.deň v Švp

Po zábavnom večeri  spojenom so sledovaním hokejového zápasu a prvej úspešne zvládnutej noci sme sa zobudili do upršaného počasia. Napriek tomu dobrá nálada trvá. Rannú rozcvičku vystriedalo hravé vyučovanie a po chutnom obede sa žiaci rozdelili do tímov, zvolili tímové pokriky a zhotovili vlajky.

2.deň pokračovanie

1. deň v Švp Bojnice

Bojnice nás privítali slnečným počasím, výborným obedom a návštevou ZOO. Počasie sa zmenilo, ochladilo sa mierne, ale nálada je stále výborná. Deti sa tešia na večerný animačný program. 4.A, 4.D, 4.E