banner

ŠvP - Bojnice 4.B,4.C

ŠvP Bojnice 2019 - 4.deň

ZOO bola otvorená,
pre nás pripravená.
Zvieratká sme videli.
V ZOO škole sme sa o nich veľa dozvedeli.
Kúpili sme aj pekné suveníry,
nerušili nás pritom výry.
Lúka bola zelená
pre naše hry stvorená.
Tance, diplomy a zábava,
v našich srdciach zostáva.
Všetko pekne zbalíme
a s Bojnicami sa lúčime.
Dobre nám tu bolo veľmi,
nebudeme búchať dvermi.
Tichúčko odídeme 
na túto ŠKOLU V PRÍRODE nezabudneme.
 

ŠvP Bojnice 2019 - 3.deň

Bojnický zámok nám dnes ukázal celú kopu hostórie a legiend. Bojovali sme so strachom a zoznámili sme sa aj s duchom lesa. Naše animátorky s nami hrali rôzne aktivity.

ŠvP Bojnice 2019 - 2. deň

 ŠvP Bojnice 2019 - 2.deň

9.4.2019 sa na nás opäť usmievalo slniečko. Začali sme rozcvičkou, pokračovali sme výpravou do praveku k neandertálcom a mamutom so sprievodcom, ktorý pútavo rozprával a všetky deti zaujal. Nasledovala lúka a chytanie chvostíkov s ďalšími pohybovými hrami. Poobede nás privítali sokoliari s krásnym a pútavým programom. Po večeri s animátorkami sme si preverili svoje vedomosti o triedení odpadu. A predsa sa aj učíme.

ŠvP Bojnice 2019 - 1.deň

 

8.4.2019 sa žiaci 4.B a 4.C vybrali do ŠvP

. Cesta rýchlo ubehla a vítali nás Bojnice s penziónom Družba. Ubytovali sme, oboznámili s pravidlami, rozdelili sme sa do tímov a spoznali naše super animátorky Mišku, Simu a Viku. Máme svoje pokriky a  vlajky. Zvládli sme aj vychádzku do centra mesta spojenú s ochutnávkou miestnej zmrzliny. Pondelok ukončený večerným programom, písaním denníka dňa máme úspešne za sebou.