Týždeň s anglickým lektorom

Od 23.3.2015 do 27.3.2015 sa 19 žiakov 7. – 9.  ročníka zúčastnilo English Week-u, týždňa s anglicky hovoriacim lektorom. Tentokrát to bol lektor pochádzajúci z Ameriky, ktorý žije na Orave - Ray Sikorski, kde si našiel manželku, taktiež učiteľku.

Nechajme hovoriť samotných žiakov:

„ Zo všetkých lektorov, ktorí  boli na našej škole, bol Ray najlepší. Naučil nás veľa nových slovíčok, nemal problém vysvetliť nám veci, ktoré sme nechápali. Dozvedeli sme sa veľa o Amerike a živote v nej. Pripravil si pre nás mnoho nových hier, napr. na reštauráciu, pri ktorej sme sa veľa nasmiali. /Táňa, 7.A /

„ Bola som a lektorovi ešte len druhýkrát a som rada, že som tam išla. Veľmi sa mi tam páčilo. Bol na nás milý, bol zábavný, rozumel si s nami a vymýšľal pre nás rôzne zábavné hry. Učil nás vyslovovať ťažké slovká, ktoré sme sa učili. Z hier ma najviac zaujala tá, kde sme riešili vraždu Mr. Greya. Bolo to napínavé a zábavné zároveň. Najbláznivejšia bola hra na reštauráciu, veľa sme sa pri nej nasmiali.

Na záver kurzu sme sa fotili a dostali sme aj certifikáty. Bol to super týždeň.  / Monika, 7.A /

Preto neváhaj ani ty a nabudúce sa pripoj k nám. Určite nebudeš ľutovať!!!!!

Mgr. Anna Haverová a  účastníci kurzu