banner

Trieda 2. C

Výlet do Bojníc

Po namáhavej práci v škole počas 10 mesiacov školského roka 2009/2010 sa deti 2.C a 2.B konečne dočkali koncoročného výletu.

Tentoraz navštívili prekrásne Bojnice.

Nielen že im učarovali zvieratká v ZOO, ktorých sa ich detské očká nevedeli nabažiť , ale očarila ich i krása Bojnického zámku,

kde sa prostredníctvom ,,tety princeznej“ vnárali do histórie a tajov tohto zámku.

Po návšteve ZOO a prehliadke zámku sme sa opäť všetci zdraví a šťastní vrátili domov .

Mgr. Miroslava Gulánová – tr.uč.2.C

                                    

 

Zábavná matematika v 2. C

Tak takúto matematiku mávame s našou pani učiteľkou a veľmi sa nám to páči!

Spolupráca s rodičmi

O tom, že i rodičia neustále spolupracujú so školou svedčí i pozvanie pána Hrašného, ocka Majka Hrašného z 2.C triedy na návštevu do výrobne bicyklov značky CTM, známej nielen u nás na Slovensku, ale i v cudzine. Netradičný výlet do okolia Starej Turej zaujímal nielen deti, ale i pani učiteľku. Batoh s veľkou desiatou, pitie vo fľaše si niesol každý žiačik 2.C triedy, ktorý sa rozhodol pre takýto výlet. A poviem vám, výlet to bol parádny. Nielen ,že sa deti zoznámili s prácou ujov, ktorí dávajú dokopy jednotlivé časti bicyklov, ale p. Hrašný  ako sprievodca mal pre deti ešte jedno prekvapenie.  Deti si mohli zajazdiť  priamo na novučičkých bicykloch. Kto mal odvahu a chuť jazdil v prekážkovej dráhe. Nakoniec  podostávali deti i samolepky s logom tejto značky bicyklov a plní dojatia sa vracali nazad do školy.

Mgr. Miroslava Gulánová, triedna učiteľka 2. C