banner

Učitelia

Triedni učitelia v školskom roku 2017/2018

 

 

 

  
1. stupeň
 

 Zástupkyňa1. stupeň ZŠ           Mgr. DankaPribišová   

učiteľstvo 1.stupeň
 trieda učiteľ  aprobácia
 1. A

Mgr. Andrea Majtánová

učiteľstvo 1.stupeň
 1. B

Mgr. Janka Ostrovská

učiteľstvo 1.stupeň, angličtina
 1. C Mgr. Zuzana Chudíková
učiteľstvo 1.stupeň
2. A

Mgr. Ivana Mikušová

učiteľstvo 1.stupeň
2. C

Mgr. Miroslava Gulánová

učiteľstvo 1.stupeň
2. D Mgr. Emília Kozárová

učiteľstvo 1.stupeň .nemčina

2. E

Mgr. Zuzana Marková

učiteľstvo 1.stupeň,
.nemčina
 3. A

Mgr. Jana Vrkočová

učiteľstvo 1.stupeň
3. B

Mgr. Soňa Kotrasová

učiteľstvo 1.stupeň
3. C Mgr. Alexandra Nedbálková učiteľstvo 1.stupeň
3. D
PaeDr. Jana Hazuchová učiteľstvo 1.stupeň
3. E

Mgr. Zuzana  Stupavská

učiteľstvo 1.stupeň
 4. A Mgr. Viera Biesiková učiteľstvo 1.stupeň
 4. B

Mgr. Zuzana Ilušáková

učiteľstvo 1.stupeň
 4. C Mgr. Jana Chudá učiteľstvo 1.stupeň

 

 

  
2. stupeň
 

 Zástupkyňa 2. stupeň ZŠ    

PaedDr. Katarína Mikulcová   

 

matematika - biológia

 trieda učiteľ  aprobácia
5. A Mgr. Jana Roháčková slovenčina - dejepis
5. B Mgr. Petra Zimová slovenčina - biológia
5. C Mgr. Danka Kohútová matematika - fyzika
6. A Mgr. Danka Malá slovenčina - občianska
6. B
Mgr. Lenka Durcová
slovenčina - francúzština
6. C
Mgr. Adriána Redajová
dejepis
7. A Mgr. Oľga Hollá angličtina
7. B
Mgr. Miriam Holotová
geografia - biológia
7. C
Mgr. Alena Bielčiková biológia - etika
8. A
PaedDr. Beáta Puškárová geografia, ruština, nemčina
8. B
Mgr. Peter Michalec
telesná - občianska
8. C
Mgr. Anna Haverová slovenčina - občianska
9. A Mgr. Ľubica Bajjaniová, PhD.
angličtina - ruština
9. C
Mgr. Kristína Hudečková angličtina - psychológia

 

   
   
  
Riaditeľka školy
 
    Mgr. Jana Koštialová   
matematika - technika
 trieda učiteľ  aprobácia
   PhDr. Zuzana Fraštiová slovenčina - dejepis
   Mgr. Katarína Medňanská slovenčina - francúzština
  Mgr. Elena Čierniková
telesná - ruština
  Mgr. Peter Čulák
matematika - fyzika
  Mgr. Eva Fajnorová
technika
  Mgr. Martina Omelková
matematika - geografia
  Mgr. Michal Denk
telesná
  Mgr. Ján Mandák
učiteľstvo 1.stupeň
  Mgr. Daniela Stuchlá
angličtina - náboženstvo
  Mgr. Monika Čierniková angličtina
  Mgr. Gabriela Vráblová
angličtina - náboženstvo
  RNDr. Anna Lašáková
matematika - fyzika
  Mgr. Silvia Trúsiková
výtvarná výchova - slovenčina